نمايشگاه ها

نمايشگاه ايران پلاست بعنوان مهمترين رويداد بين المللي كشور در زمينه محصولات پليمري موجبات گردهمايي سازمان ها، تشكل ها ، انجمن ها ،واحدهاي توليدي، صنعتي،بازرگاني وتحقيقاتي را از سراسر دنيا فراهم مي آورد.

حضور شركت ها و اتحاديه هاي معتبر و مهم بين‌الملل دراين نمايشگاه فرصت مغتنمي براي آشنايي وتعامل صنعتگران وتوليد كنندگان كشورمان با آخرين تكنولوژي و دستاوردهاي روز دنياست.

گسترش جغرافيايي صادرات ‌‌ محصولات پليمري و افزايش ميزان آن كه از اهداف اصلي شركت ملي صنايع پتروشيمي مي باشد، موجب اعتلاي جايگاه كشورمان درتقويت واحدهاي توليدي كوچك و متوسط و سربلندي كشورمان درعرصه رقابت جهاني خواهد بود.دراين ميان نمايشگاه ايران پلاست بعنوان ابزاري موثر و سريع درجهت نيل به اين اهداف محسوب مي شود.

نمايشگاه بين المللي ايران پلاست از سال 1381 و با سازماندهي شركت ملي صنايع پتروشيمي آغاز به كار نمود و طي ساليان بعد نيز تا سال 1385 به صورت ساليانه برگزار شد . از دوره ششم به بعد به منظور ارتقاء كيفي نمايشگاه و پرهيز از همزماني با ساير نمايشگاه هاي مهم بين المللي مشابه ، برپايي آن به صورت دوسالانه در دستور كار شركت ملي صنايع پتروشيمي قرار گرفت .

 نهمين نمايشگاه بين المللي ايران پلاست در تاريخ سوم لغايت هفتم مهرماه سال 1393 در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي شود

گروه چاپ و بسته بندي كالا كارتن سالها در زمينه كارتن سازي ، چاپ و بسته بندي  محصولات پليمري فعاليت نموده است از اين رو برآن شديم تا جهت آشنايي هرچه بيشتر توليد كنندگان محصولات پليمري ، به ارائه آخرين فناوريهاي كارتن سازي ، چاپ و بسته بندي محصولات پليمري در اين نمايشگاه بپردازيم . شما را به بازديد از غرفه كالا كارتن در سالن شماره 35 اين نمايشگاه دعوت مي نماييم.

درباره کالا کارتن

انبار كارتن سازي

گروه چاپ و بسته بندی کالا کارتن بانزدیک به دو دهه فعالیت تخصصی و مستمر در صنایع چاپ و بسته بندی و طراحی و اجرا و چاپ هزاران عنوان پروژه اجرایی، اکنون خود را به عنوان پیشگام در صنعت طراحی ، چاپ و بسته بندی و همچنین  کارتن سازی و جعبه سازی  معرفی می کند.  

تجربیات گذشته، فناوری روز،ظرفیت اجرایی و درنهایت توجه به اهمیت گسترش سریع بازارهای داخلی ، منطقه ای و جهانی  مارا بر آن داشت تا باحضور مداوم خودمان درنمایشگاه های صنعت چاپ و بسته بندی و حضور جدی و فعال درفضای مجازی بازتابی از فعالیت های خود را دراختیار تولید کنندگان و همچنین مصرف کنندگان محترم قرار دهیم. این مجموعه متشکل از واحدهای طراحی گرافیکی ، طراحی بسته بندی ، کادر اجرایی باتجربه و متخصص و همچنین مشاوران مجرب می باشد که همگی تمامی تلاش خویش را جهت رضایت کارفرما به کار می گیرند و بهترین محصول و خدمات را ارائه می نمایند.

تماس با ما

آدرس کارخانه و دفتر مرکزی :استان البرز - کیلومتر 20 جاده ماهدشت به اشتهارد - شهرک صنعتی کوثر اشتهارد- انتهای خیابان پنجم غربی - واحد M7 - کد پستی : 3188143538

  • تلفن تماس : 6-37361051-026
  • ارسال فکس : 37360230-026
  • واحد فروش: 37361350-026
  • همراه واحد فروش : 09120755821
  • همراه واحد تولید : 09120755826
  • همراه مشاور پروژه : 09122888464

S5 Box