استانداردهای بسته بندی

ایا میدانید در گذشته برای عرضه و تبلیغ فروش یک جنس، مهارت و نحوه ی توصیه ی فروشنده ان کالا در انتخاب محصول به خریدار کمک می کرد و روی تصمیم او برای خرید اثر گذار بود.اما امروزه با افزایش و گسترش سریع فروشگاه های بزرگ و تنوع گستردگی کالا ها با فرم ها و رنگهای متفاوت،این نوع بسته بندی محصول است که به عنوان یک فروشنده ظاهرا خاموش ولی در اصل بسیار فعال می تواند در کوچکترین زمان بر تصمیم خریدار تاثیر گذار بوده و سریعا خود را در جمع خرید او جای دهد.

مسلما شما نیز نی توانید منکر این مسله شویدو حتما به خاطر می اورید که رنگ، فرم و بسته بندی یک محصول چگونه در کمتر از ثانیه ای خط فکری شما را در مورد خرید کالاهای مشابه تغیر داده و شما را وادار به انتخاب ان کالای جذاب نموده است.

در کنار تمام مسائل مطرح شده علم چگونگی طراحی و فرایند فرم سازی (بسته بندی) با توجه داشتن به مقوله های روانشناسی،هنری و علوم مربوط به مواد،نیز رشد زیادی داشته است.به گونه ای که هم اینک یکی از مهم ترین و جدائی ناپذیر ترین بخش فعالیت واحدهای تولیدی در سراسر جهان نوع بسته بندی و نحوه ی تبلیغ کالای تولید شده توسط انهاست.

 

درباره کالا کارتن

انبار كارتن سازي

گروه چاپ و بسته بندی کالا کارتن بانزدیک به دو دهه فعالیت تخصصی و مستمر در صنایع چاپ و بسته بندی و طراحی و اجرا و چاپ هزاران عنوان پروژه اجرایی، اکنون خود را به عنوان پیشگام در صنعت طراحی ، چاپ و بسته بندی و همچنین  کارتن سازی و جعبه سازی  معرفی می کند.  

تجربیات گذشته، فناوری روز،ظرفیت اجرایی و درنهایت توجه به اهمیت گسترش سریع بازارهای داخلی ، منطقه ای و جهانی  مارا بر آن داشت تا باحضور مداوم خودمان درنمایشگاه های صنعت چاپ و بسته بندی و حضور جدی و فعال درفضای مجازی بازتابی از فعالیت های خود را دراختیار تولید کنندگان و همچنین مصرف کنندگان محترم قرار دهیم. این مجموعه متشکل از واحدهای طراحی گرافیکی ، طراحی بسته بندی ، کادر اجرایی باتجربه و متخصص و همچنین مشاوران مجرب می باشد که همگی تمامی تلاش خویش را جهت رضایت کارفرما به کار می گیرند و بهترین محصول و خدمات را ارائه می نمایند.

تماس با ما

آدرس کارخانه و دفتر مرکزی :استان البرز - کیلومتر 20 جاده ماهدشت به اشتهارد - شهرک صنعتی کوثر اشتهارد- انتهای خیابان پنجم غربی - واحد M7 - کد پستی : 3188143538

  • تلفن تماس : 6-37361051-026
  • ارسال فکس : 37360230-026
  • واحد فروش: 37361350-026
  • همراه واحد فروش : 09120755821
  • همراه واحد تولید : 09120755826
  • همراه مشاور پروژه : 09122888464

S5 Box