مقالات تخصصی

۱) سیلندر کنگره بالا: این سلندر در ماشین های finger lee فاقد شیار فینگر بوده و پس از روش بخار shower در مسیر کاغذ فلوتنیگ قرار می گیرد. این سیلندر دارای جک بوده و فشار آن به راحتی تنظیم می شود. موقعیت سیلندر در صورت نیاز، نسبت به موقعیت سیلندر کنگره پایین تنظیم شده تا شیارهای گام فلوت کاملا به هم منطبق گردند. از مواردی که در تنظیمات corrugation roll باید در نظر داشته باشیم، موقعیت آن نسبت به شیارهای سیلندر ثابت کنگره پایین است. اگر فشار کنگره بالا به کنگره پایین به طور یکسان تقسیم نشود باعث خرد شدن کاغذ فلوتینگ می شود. برای بر طرف کردن این مشکل باید مقداری کاغذ کاربن لس را از کنگره عبور داد در صورتی که شیارها موازی نباشند، کنگره ها کاملا داخل هم ننشته اند. در این حالت باید موقعیت سیلندر کنگره بالا را تغییر داد تا خط های ترسیم شده روی کاغذ کاربن لس کاملا موازی شده و نوک قله کنگره بالا در وسط شیار کنگره پایین قرار گیرد. قابل ذکر است جهت مشاهده بهتر موقعیت شعارها روی کاغذ، حتما پرس های ماشین درگیر شده باشند.

۲) سیلندر و کنگره پایین: این سیلندر در ماشین های با سیستم figer less دارای sucktion، sucktion blower, suction fan است تا به مکیدن هوای داخل شیارها ضمن هدایت کاغذ فلوتینگ در مسیر درست اجازه ندهد کاغذ از فرم اصلی خود خارج شود. این سیلندر امکان حرکت ۳۶۰ درجه ای به دور خود را دارد.

در ضمن این سیلندر دارای یاتاقان ثابت بوده و سایر سیلندرها موقعیت خود را با این سیلندر تطبیق می دهند. از نکات بسیار مهم در این سیلندر سالم بودن فینگرهای تمیز کننده شیارها است.

 

درباره کالا کارتن

انبار كارتن سازي

گروه چاپ و بسته بندی کالا کارتن بانزدیک به دو دهه فعالیت تخصصی و مستمر در صنایع چاپ و بسته بندی و طراحی و اجرا و چاپ هزاران عنوان پروژه اجرایی، اکنون خود را به عنوان پیشگام در صنعت طراحی ، چاپ و بسته بندی و همچنین  کارتن سازی و جعبه سازی  معرفی می کند.  

تجربیات گذشته، فناوری روز،ظرفیت اجرایی و درنهایت توجه به اهمیت گسترش سریع بازارهای داخلی ، منطقه ای و جهانی  مارا بر آن داشت تا باحضور مداوم خودمان درنمایشگاه های صنعت چاپ و بسته بندی و حضور جدی و فعال درفضای مجازی بازتابی از فعالیت های خود را دراختیار تولید کنندگان و همچنین مصرف کنندگان محترم قرار دهیم. این مجموعه متشکل از واحدهای طراحی گرافیکی ، طراحی بسته بندی ، کادر اجرایی باتجربه و متخصص و همچنین مشاوران مجرب می باشد که همگی تمامی تلاش خویش را جهت رضایت کارفرما به کار می گیرند و بهترین محصول و خدمات را ارائه می نمایند.

تماس با ما

آدرس کارخانه و دفتر مرکزی :استان البرز - کیلومتر 20 جاده ماهدشت به اشتهارد - شهرک صنعتی کوثر اشتهارد- انتهای خیابان پنجم غربی - واحد M7 - کد پستی : 3188143538

  • تلفن تماس : 6-37361051-026
  • ارسال فکس : 37360230-026
  • واحد فروش: 37361350-026
  • همراه واحد فروش : 09120755821
  • همراه واحد تولید : 09120755826
  • همراه مشاور پروژه : 09122888464

S5 Box